تبلیغات
اعتدال کرمانشاه - مطالب بهمن 1393
 
اعتدال کرمانشاه
تدبیروامید
درباره وبلاگمدیر وبلاگ :
مطالب اخیر
نویسندگان
پنجشنبه 30 بهمن 1393 :: نویسنده :


اعتدال کرمانشاه به گزارش اندیشه کرمانشاه: آیت الله خامنه‌ای رهبر انقلاب اسلامی صبح دیروز (چهارشنبه) در دیدار هزاران نفر از قشرهای مختلف مردم استان آذربایجان شرقی، در سخنان مهمی، به تشریح شرایط اقتصادی کشور و همچنین راهکارهای علاج مشکلات، بویژه ضرورت اجرای سیاستهای اقتصاد مقاومتی پرداختند و افزودند: علاوه بر برنامه ریزی مستمر و گسترده جبهه استکبار، اقتصاد کشور از دو اشکال بزرگ «نفتی بودن» و «دولتی بودن» نیز به شدت رنج می برد.

 
ایشان خام فروشی نفت و صرف آن در امور جاری کشور و استفاده نکردن از فرآورده های گسترده ناشی از ارزش افزوده نفت را، میراث شوم رژیم طاغوت و خسارتی جبران ناپذیر خواندند و گفتند: این روش، آسان ترین راه پول درآوردن است که برخی از مسئولان در طول زمان های مختلف، ترجیح دادند از این پول آسان، استفاده کنند.
 ادامه مطلب


نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
یکشنبه 26 بهمن 1393 :: نویسنده :

اعتدال کرمانشاه به گزارش روابط عمومی وزارت اطلاعات:"حجت لاسلام و المسلمین دکترسیدمحمود علوی" وزیر اطلاعات عصر شنبه 25 بهمن در جریان نشست خبری خود با اشاره به عملیات موفقیت‌آمیز سربازان گمنام امام زمان (عج) در انهدام یک گروهک تروریستی گفت: امسال ایام دهه فجر سربازان گمنام امام زمان بار دیگر حماسه آفریدند و طی یک عملیات پیچیده اطلاعاتی یک گروهک تروریستی را در مرزهای جنوب شرقی کشور منهدم کردند.              

                             


وی ادامه داد: در تاریخ‌های 16 و 22 بهمن ماه سربازان گمنام امام زمان (عج) موفق شدند با همکاری قرارگاه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و نیروی انتظامی چند مقر یک گروهک تروریستی را در مرزهای جنوب شرق کشور زیر ضربه ببرند و نفراتی از آن‌ها را دستگیر کنند.
 
وزیر اطلاعات  با اشاره به سوابق جنایکارانه دستگیر شدگان عملیات اخیر اظهار داشت: این نفرات در جنایاتی از جمله قتل چند معلم مناطق محروم بلوچستان و همچنین شهادت چند تن از پرسنل نیروهای نظامی و انتظامی دست داشتند.
 
حجت الاسلام و المسلمین علوی در ادامه بیان داشت: در عملیات اخیر مقادیر زیادی اسلحه اعم از سلاح‌های گرم و سرد و سلاح‌های گرم اعم از تفنگ، کلت و همچنین بمب‌های دست‌ساز، جلیقه‌های انفجاری و همچنین مجموعه‌های فراوانی بمب‌های دست‌ساز که برای انفجار در مجامع و نقاط پرجمعیت تهیه شده بود، کشف و ضبط شد.
 
وزیر اطلاعات جمع مواد منفجره کشف شده در عملیات اخیر را 350 کیلوگرم دانست و بیان داشت: در صورتی که این حجم از مواد منفجره کشف نمی‌شد، این امکان برای این گروهک تروریستی فراهم می‌شد که آسیب زیادی را به مردم منطقه برسانند.
 
حجت‌الاسلام و المسلمین علوی در ادامه با تشکر و قدرانی از مردم سیستان و بلوچستان بابت همکاری با دستگاه‌های اطلاعاتی جهت شناسایی این گروهک تروریستی گفت: با عنایات ویژه امام زمان (عج) و همکاری مردم عزیز بلوچستان این گروهک تروریستی زیر ضربه قرار گرفت و مردم مناطق راسک و سرباز با همکاری خود مقدمات این عملیات موفقیت‌آمیز را فراهم آوردند.
 
وزیر اطلاعات به گروهک‌های تروریستی هشدار داد که دیگر نیروهای مقابل شما، ‌نیروهای امنیتی نیستند بلکه مردم شیعه و سنی بلوچستان نیز در مقابل شما قرار دارند و در ادامه اظهار داشت: هدف این حملات تنها شیعیان منطقه سیستان و بلوچستان نبودند بلکه اهل تسنن این منطقه نیز در تیررس هدف این گروهک تروریستی قرار داشتند.
 
دکتر علوی در ادامه با اشاره به نفرت مردم بلوچستان به خصوص اهل تسنن این منطقه از اقدامات تروریستی تصریح کرد: مردم منطقه سیستان و بلوچستان چه شیعیان و چه سنی‌ها متوجه شده‌اند که این گروه‌های تروریستی مانع پیشرفت منطقه در زمینه‌های اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی بوده است، از این رو همکاری تنگاتنگی را با نیروهای امنیتی و اطلاعاتی انجام دادند.
 
وزیر اطلاعات در ادامه عقبه این گروهک تروریستی را در خارج از مرزهای کشور دانست و بیان داشت: این گروهک‌های تروریستی هر چند در جدال مرزی این جنایات را مرتکب می‌شوند اما توسط افرادی که در ورای مرز هستند، حمایت می‌شوند.
 
حجت‌الاسلام و المسلمین علوی ادامه داد:‌انتظار ما از دولت‌های همسایه و سرویس‌های اطلاعاتی آن‌ها این است که با این گروهک‌های تروریستی برخورد کنند و بدانند که اگر یک نطقه ناامن شود، همه جا ناامن می‌شود.
 
وزیر اطلاعات در پایان با تشکر و قدرانی از استانداری سیستان و بلوچستان، نیروهای سپاه پاسداران، نیروهای انتظامی و دستگاه قضایی در همکاری با نیروهای اطلاعاتی جهت انهدام این گروهک تروریستی اظهار داشت: باید از بزرگان و ریش سفیدان منطقه سیستان و بلوچستان تشکر کنیم که با هدف والای خود و علاقه‌ای که به پیشرفت و رشد استان دارند، برای ضربه زدن به این گروهک تروریستی با دستگاه‌های اطلاعاتی همکاری تنگاتنگی را انجام دادند.
 شایان ذکر ا ست تا دقایقی دیگر گزارش تصویری کشفیات منتشر خواهد شد.ادامه مطلب


نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :

استاندار کرمانشاه :از ظرفیت دولت برای توسعه روستاها استفاده می کنیم.

اعتدال کرمانشاه به گزارش روابط عمومی استانداری کرمانشاه: همایش توسعه روستایـی استان با حضور دکتــر رضوی معـاون توسعـه روستایی و مناطـق محــروم کشور، استاندار کرمانشاه، معاون امور عمرانی، مدیر کل امور روستایی و شوراها، فرمانداران، بخشداران و تعدادی از اعضای شوراهای اسلامی روستاها و دهیاران استان در محـل سـالن شهدای استانداری برگزار گردید.

                                              

در ابتدای این مراسم مهندس نیک کردار معاون امور عمرانی استانداری به ارائه گزارشی از عملکرد این معاونت در حوزه توسعه روستایی پرداخت و به طرح های انجام شده در این حوزه از جمله طرح توانمندسازی جوامع محلی و منابع طبیعی پایدار، طرح کشاورزان جوان، تدوین سند توسعه روستایی در برنامه ششم، طرح مشارکت مردم در راه اندازی واحدهای صنعتی مستقر در روستا، بررسی راهکارهای توسعه فرش روستایی در استان، طرح تکمیل شبکه خانه های بهداشت روستایی استان، تشکیل صندوق خُرد روستایی در سطح استان و... اشاره کرد

در ادامه این همایش؛ استاندار کرمانشاه با اشاره به توجه ویژه استانداری به توسعه پایدار روستایی  گفت: با استفاده و بهره‌گیری از ظرفیت‌ها و قابلیت‌های موجود در روستاها می‌توان فرصت مناسبی برای توسعه همه‌جانبه استان کرمانشاه رقم بزند.

وی با اشاره به پایین بودن شاخص‌های توسعه در استان کرمانشاه، بیان داشت: شناسایی استعدادهای نهفته در روستاهای استان می‌تواند زمینه‌ساز پیشرفت شاخص‌های مورد نظر در توسعه پایدار شود.

استاندار کرمانشاه لوازم توجه بر قابلیت‌های بالقوه همچون توانمندی نیروی انسانی، منابع طبیعی و... را مورد تاکید قرار داد و گفت: سازماندهی لازم و تخصیص اعتبار مناسب برای این امر بهره‌مندی از ظرفیت‌های روستاها را در پی خواهد داشت.

وی در پایان اظهار داشت: از ظرفیتی که دولت تدبیر و امید ایجاد کرده باید نسبت به خدمات رسانی و توسعه روستاها استفاده کنیم و مهمتر از همه اینکه باید کارها و خدماتی را که قابلیت اجرا شدن موفق در روستاها دارند را شناسایی کنیم.

در ادامه این نشست دکتــر رضوی معـاون توسعـه روستایی و مناطـق محــروم کشور اقدامات انجام شده در استان کرمانشاه را ستود و اظهار داشت: با تمام وجود از برنامه ریزی ها و دقت عملی که استاندار کرمانشاه و معاونین محترم ایشان نسبت به توسعه روستایی داشته اند تشکر می کنم و این نشان می دهد که این استان با برنامه و هدفمند در این راستا گام برداشته است و می تواند الگویی مناسب برای دیگر استان ها باشد.

وی گفت: در کشور 29 شورا در حال برنامه ریزی هستند که یکی از این شوراها شورای توسعه روستایی و عشایر است و انتظار دارم که کرمانشاه تجربیات و پیشنهادات خود را در اختیار این شورا بگذارد.

دکتر رضوی افزود: طرح فرش دستباف استان که سه هزار نفر اشتغالزایی ایجاد کرده طرح موفقی است و ما هم برای حمایت از این طرح، مبلغ هفت میلیارد تومان تسهیلات در اختیار این طرح قرار می دهیم.

وی مشکلات روستانشینان را در سه دسته  اقتصادی، تبعیض در خدمت رسانی به روستانشینان و شهرنشینان و نیاز روستائیان به حمایت های معنوی و فکری مسئولین کشوری ذکر کرد که می‌بایست با حفظ وحدت، همدلی و همفکری مردم و مسئولین نسبت به رفع آنها اقدام گردد.

معـاون توسعـه روستایی و مناطـق محــروم کشور خواستار حضور روستانشینان در توسعه اقتصادی شد و عنوان داشت: همانگونه که مشارکت مردم روستا در توسعه سیاسی بخصوص در هنگام انتخابات پر رنگ است باید زمینه ای ایجاد کنیم که آنها به این باور برسند که می توانند با سرمایه های اندک خود در توسعه اقتصادی مشارکت داشته باشند.

دکتر رضوی در پایان به تسهیلات در نظر گرفته دولت برای توسعه اقتصادی روستاها اشاره کرد و گفت: مردم روستاهای مرزنشین به هر اندازه که سرمایه بیاورند دولت به آنها پنج برابر تسهیلات بدون کارمزد بانکی می دهد و برای بقیه روستاها تا سه برابر این تسهیلات را در اختیار آنها قرار می دهد همچنین خانواده های ایثارگران و تحت پوشش های کمیته امداد و بهزیستی ساکن روستاها نیز تا چهار برابر سرمایه آورده می توانند تسهیلات دریافت کنند و اینکه این تسهیلات تا یک سال تنفس، دو سال در قالب سود مشارکتی و  تا پنج سال بازپرداخت، زمانبندی شده است.


نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
یکشنبه 26 بهمن 1393 :: نویسنده :

اعتدال کرمانشاه  به گزارش آنا به نقل از آسوشیتدپرس، آناستازیا پاپاتانازیو، یکی از اعضای ارشد تیم کاوشگری که در اطراف غار آلپوتریپا در جنوب یونان به کاوش مشغول هستند در این‌باره به آسوشیتدپرس گفت: «این اجساد در سال 2013 کشف شدند اما هیچ اعلامی در این‌باره صورت نگرفت تا اینکه نتیجه آزمایش DNA به دست ما رسید».

غار آلپوتریپا یکی از مناطق مهم اکتشافات پیش از تاریخ است که این اجساد در آن پیدا شده‌اند، به گفته باستان‌شناسان اجسادی با این ویژگی که در آغوش یکدیگر باشند بسیار نادر است و آزمایش‌های DNA نشان داده‌اند که اسکلت‌ها متعلق به یک زن و مرد 5800 ساله است که در اوایل 20 سالگی به دلیل نامعلومی در آغوش ‌یکدیگر از دنیا رفته‌اند.

اعلامیه منتشر شده از سوی وزارت فرهنگ یونان اعلام کرده است که با توجه به آزمایش‌های اولیه، جنسیت این دو اسکلت مشخص شده است اما برای تعیین علت اصلی مرگ و اینکه آیا آنها در این وضعیت به خاک سپرده شده‌اند یا اینکه در اثر حادثه‌ای در این وضعیت مرده‌اند باید در انتظار نتیجه آزمایش‌های تکمیلی بود.

انتخاب روز ولنتاین برای علنی کردن این اکتشاف یک انتخاب زیرکانه بوده است که توجه‌ها را به این نمونه نادر مرگ جلب می‌کند.

پیش از این و در بقایای شهر باستانی پومپی در ایتالیا که با فوران ناگهانی اتشفشان این جزیره مدفون شده بود نیز نمونه‌های اندکی از چنین وضعیت مرگی برای زوج‌ها دیده شده بود اما این نمونه از این جهت با دیگران متفاوت است که این دو نفر به‌صورت خودآگاه این وضعیت را برای مرگ خود انتخاب کرده بودند. با این حال، احتمالا این زوج قبل از خوابیدن در این وضعیت، به مرگ نمی‌اندیشیده‌اند.

نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :

اعتدال کرمانشاه:به گرارش سایت سازمان سما مسوولان ارشد این سازمان همراه با روئسای ودبیران شوراهای سیاست گذاری سمای استان های کشور دیدارهاییی جداگانه با آیت الله اکبرهاشمی رفسنجانی رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام وآیت الله سید حسن خمینی از اعضای  هیت امنای دانشگاه آزاد داشتند،آقایان حجت الاسلام سیدمهدی موسوی اجاق ریاست   شوراو  محمد صید محمدی به عنوان دبیر شورای سیاست گذاری سما استان های کرمانشاه وکردستان ورییس مراکز سما استان کرمانشاه در این دیدارها حضور داشت.

همچنین قبل ازدیدار با آیت الله سید حسن خمینی مسوولین این سازمان باحضور در مرقد بنیان گذار انقلاب با آرمان های این امام راحل تجدید پیمان کردند،

              

آیت‌الله هاشمی رفسنجانی:اساسنامه جدید سازمان سما که درهیات امناتصویب شده است باعث خواهد شد کارها کیفی تر از گذشته انجام شود.

آیت‌الله هاشمی رفسنجانی پیش از ظهر امروز در دیدار شرکت‌کنندگان در گردهمایی سالانه سازمان سما دانشگاه آزاد اسلامی با تبریک ولادت امام حسن عسگری(ع)  گفت: سازمان سما مجموعه‌ای از دانش آموزان در سنین ابتدایی تا دانشجویان را در اختیار دارد که اهمیت و حساسیت فعالیت‌های این سازمان را دو چندان می‌کند.
رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام با تقدیر از مسؤولین اسبق دانشگاه آزاد اسلامی و سازمان سما در ایجاد و گسترش کمی و کیفی فعالیت‌‌های این سازمان اظهار داشت: خوشبختانه اساسنامه جدید سازمان سما متناسب با نیاز امروز جامعه در هیأت امنای مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی به تصویب رسیده است که  باعث می‌شود کارها کیفی‌تر از گذشته انجام شود.

 رئیس هیأت مؤسس و هیأت امنای دانشگاه آزاد اسلامی با تشریح و قیاس شرایط گذشته و حال دانش‌آموزان و دانشجویان در کشور گفت: در شرایطی که جوانان و حتی نوجوانان با انواع و اقسام وسایل ارتباط جمعی به خصوص در فضای مجازی روبرو هستند، قطعاً نحوه‌ی تعلیم و تربیت آنها متناسب با شرایط روز تغییر کرده که باید برنامه‌ریزی‌های آموزشی و تربیتی نیز بر مبنای شرایط جدید انجام شود


                                          


                 


نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :

    جفا در حق دکتر محمدرحیم صفری و دولت تدبیر و امید

                                                     به قلم فردین نظری

 

در طی ده روز گذشته در تقویم ایران اسلامی یادآور روزهای بزرگی است که نه تنها در آسمان ایران، بلکه در تمام ممالک، انقلابی را در اذهان زنده می سازد که گذر از حکومت مستبد شاهنشاهی را در پی اصلاحات مورد نظر امت مسلمان ایران بر پایه احترام متقابل اصول مردم سالاری بر پایه دین که تنها جزئی از حلقه های مفقود شده در رژیم قبل بود در پی فرمایشات رهبر کبیر انقلاب حضرت امام خمینی(ره) این اصول را باور و به آن عمل می کنند که امروز مردمان ایران زمین با افتخار به آن می نازند و نسل جوان نیز دنباله رو آن نه تنها در جشن دهه مبارک فجر بلکه در تمامی روزهای سال است. پس چه زیباست که افکارمان را از زندان جسم بیرون برده ودر معرض دید افراد قرار دهیم تا آنان ما را بر اساس اعمالمان بیازمایند زیرا اعمال زاییده افکار هستند وتا حالا رسم بر این بوده که بر اساس افکار درون ذهن که به مرحله تبلور و عمل رسیده اند حکم صادر می کنند. لذا بر خود واجب می دانم مطلبی را که در یکی از سایتهای درون استان به ناحق دیدم و قلبم را به درد آورد بیان کرده و قضاوت در مورد آنرا به مردم شهر و دیارمان که در جایگاه خود به دلیل جوانمردی و صداقت، بهترین قضات هستند واگذار کنم و در بیان این مطلب هیچوقت به دنبال مقصر نبوده و نخواهم بود چون اگر اینگونه باشد پس تفاوتی میان ما و آنها وجود ندارد.

و اما آن مطلب در مورد دکتر رحیم صفری بود که داعیه اصلاح طلبیش بر هیچ فردی، چه اصلاح طلب و چه اصول گرا پوشیده نیست. این شخص در طی چند سال گذشته به امید روزهای بهتر و در سایه تعلیم پیامبرگونه اش، در مکتب معلمی که مکتب حسین(ع) است به تدریس پرداخت و علی رغم ناملایمات و مشقت های زیاد به تحصیل در مقطع دکترای تخصصی پرداخت تا مکتب حسینیش، که بر مبنای آن امام حسین آنرا برای آزادمردان جهان بنیان نهاد و با وجود 1400 سال پرشورتر از گذشته ادامه دارد آن را پربارتر و کامل تر جهت خدمت به فرزندان این مرز و بوم نماید.

اگر معاونت آموزشی دانشگاه فرهنگیان کرمانشاه که کمترین لیاقت ایشان برای خدمت است را قبول نداشته باشیم پس این جفای به خود در زندان جسم است. آیا در روزگاری که کسی برای تحویل گرفتن ستاد آقای دکتر روحانی در اسلام آباد قدمی بر نداشت و آنان برای قرار گرفتن در پی صفوف کدامین نامزد بودند برادر کوچک ایشان با صلابت و کمترین یاری و با افتخار آنرا تحویل گرفت و در طی سال گذشته به حق، و دادن هزینه های زیاد از رأس هرم شهرستان، فرماندار اصلاح طلب و نماینده دولت تدبیر و امید علی رغم ناملایمات زیاد از طرف دوستان را حمایت نمود که تبلور این حمایت را مردم عزیز دیارمان با کارکرد دولت تدبیر و امید و به سرانجام رساندن وعده ها تا این لحظه و به طور قطع در دهه مبارکه فجر مشاهده نمودند.

اینان زاییده اصلاح طلبان و رأی مردم در خرداد 92 هستند. پس در حق این خانواده که هزینه های زیادی بابت تفکرشان پرداخت نموده اند نباید جفا کنیم، و خود را بابت آنچه که حق نیست در زندان درونی خود حبس کنیم. و اما تعجبم را به عنوان یک معلم دانشگاهی برای نشان ندادن کمترین حمایت در این سایت از طرف مدیر سایت، از آقای دکتر صفری بر مبنای فروتنی خانوادگی آنان می پندارم.

این مطلب را برای سایت مدیریت اندیشه کرمانشاه ارسال می کنم که اگر آن را به نمایش نگذارند به استقلال این سایت  شک کرده و بدون داشتن هیچ گونه رفاقت با آقای دکتر صفری تا این لحظه و فقط بر مبنای تفکرم وشناخت از مواضع و اصول و لیاقت ایشان وبه عنوان فردی اصلاح طلب، آنرا برای همکاران شما در سایتهای دیگر ارسال می کنم.

                 با تشکر فردین نظری بیست و دوم بهمن ماه 1393


لازم ذکر است خانواده صفری از خانوادهای ریشه دار وازفعالان سیاسی استان می باشند،ایوب صفری از فعالان سیاسی واصلاح طلبان شاخص استان کرمانشاه می باشد که در کارنامه سیاسی وی رییس ستاد دکترخاتمی در استان سیستان وبلوچستان ،چهار دوره عضویت در دفتر تحکیم وحدت،رییس ستاد دکتر روحانی،و.....دیده می شود،وی هم اکنون به عنوان ریاست مرکز فرهنگی آموزش سما شهرستان اسلام آباد غرب مشغول به فعالیت می باشد،حضور ایشان در سما به قبل از انتخابات ریاست جمهوری برمی گرددکه انتصاب ایوب صفری هیچ ارتباطی به دولت ندارد ،ایشان یکی از موسسین وراه اندازان دانشکده سما می باشند که باهمت محمد صید محمدی وایشان ودو نفر دیگر از دوستان وی این دانشکده تاسیس وهم اکنون از فعال ترین مراکز سما کشور می باشد که ریاست سازمان سما چندی پیش از این مرکز به عنوان الگو در بین مراکز کشور یاد شد،برادر دیگر این خانواده حاج اسکندر دارای مدرک دکترای علوم سیاسی می باشد که در سازمان حفاظت نیروی انتظامی مشغول خدمت به نظام می باشد ..اما برادر دیگر به نام علی صفری که کارشناس مسوول تربیت بدنی آموزش وپرورش ناحیه3می باشد ،اما دکتر محمد رحیم صفری که چهره ای شناخته ودوست داشتنی در بین تمام اصلاح طلبا استان است که هیچ وقت دنبال پست ومسوولیت نبود ونیست.

 

نوع مطلب :
برچسب ها : صفری -سما--،
لینک های مرتبط :
چهارشنبه 22 بهمن 1393 :: نویسنده :

انقلاب اسلامی همچون آتشفشان تمام نشدنی است .امام خامنه ای                            


                                 Image result for ‫یوم الله دهه فجر و سالروز پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی مبارکباد‬‎

این انقلاب بزرگ با تاییدات غیبی الهی پیروز گردید .امام خمینی(ره)


                            Image result for ‫یوم الله دهه فجر و سالروز پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی مبارکباد‬‎

نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :

دفاع نماینده اسلام آبادغرب از دولت احمدی نژاد وتوهین به دولت تدبیر وامید.      

                                    

اعتدال کرمانشاه:  امروز در مراسمی که به مناسبت دهه فجر در تالار شهرداری اسلام آباد غرب برگزار گردید نماینده اسلام آبادغرب برای چندمین بار اقدامات دولت تدبیر وامید  ونیز تیم مذاکره کننده هسته ای را زیر سوال برد واز اقدامات وعملکرد دولت احمدی نژاد دفاع کرد.

در ابتدای این مراسم جناب آقای کرم محمدی فرماندار این شهرستان با ارائه توضیحاتی در مورد وضع موجود وشرایط کشور از اقدامات وعملکرد دولت درشرایطی که کشور مورد تحریم های ظالمانه قرار گرفته دفاع کرد وابراز امیدواری کرد که مشکلات کشور با رهنمود های رهبری وتلاش های دولت مردان به زودی مرتفع خواهد شد.

اما بعداز وی علی جلیلیان به پشت تریبون رفت و دولت تدبیر و امید را ضعیف تر از دولت احمدی نژاد دانست واز اقدامات دولت احمدی نزاد دفاع کرد و....

        دیدگاه مردم اسلام آباد در خصوص جدیدترین جنجال و به هم خوردن جشن انقلاب 

درحال توزیع جوایز آقای کرم محمدی فرماندار اسلام آباد غرب مجددا به پشت تریبون رفت و بامقایسه عملکرد دولت روحانی واحمدی نژاد قاطعانه از دولت دفاع کرد اما اقای جلیلیان مجددا میکروفن را از مجری برنامه گرفته وباعصبانیت دولت رابه سیاه نمایی متهم کرد ونیز عملکرد استاندار کرمانشاه راضعیف ارزیابی نمود،که دراین لحظه فرماندار واکثر حضار به نشانه اعتراض به توهین نماینده اسلام آبادغرب سالن مراسم راترک نمودند.

واماسخنی بانماینده محترم:

جناب آقای جلیلیان نماینده محترم مردم اسلام آبادغرب بنده از حضرت عالی که اینقدر به اقدامات وعملکرد دولت تدبیر وامید معترض هستید باید چند نکته را عرض کنم:

-حضرت عالی نماینده همه ی مردم هستید واعتراض ونقد حق هر نماینده وهر انسان است ،اما شما نا آگاهانه مردم را از نظام وآینده مایوس می کنید ..سخنان مقام معظم رهبری فصل الخطاب می باشد ..ایشان می فرمایند هرکسی مردم را از نظام اسلامی وآینده مایوس کند در صف دشمنان قسم خورده این انقلاب قرار دارد ..هیچ کسی مخالف نقد نیست اما نقد باید منصفانه و به دور از قرض ورزی باشد..

-شما که به عملکرد این دولت معترض هستید بهتر نیست نقد واعتراض خود را در فضایی متناسب با موضوع مطرح کنید..شورای هماهنگی جبهه ی اصلاحات شهرستان حضرت عالی را دعوت به مناظره کرده است برای این که ثابت شود به مردم شریف اسلام آباد که اعتراض شما از روی قرض ورزی نیست پیشنهاد می شود این مناظره راقبول کنید تا حقانیت حضرت عالی احراز شودذ.

-به هر حال انتخابات مجلس نز دیک است و مردم حوزه انتخابیه حضرت عالی قریب به 68درصد به دکتر روحانی رای داده اند به نظرتان عاقلانه نیست که با این موضوع کنار بیایید که مردم به این دولت رای داده اند وفرصت همچنان باقیست.

-به نظر شما بهتر نیست به جای صرف هزینه های سیاسی برای عوض کردن فرماندار که درهیچ جای قانون از وظایف حضرت عالی نیست به گرفتن اعتبار برای بخش صنعت شهرستان وطرح های عمرانی بپردازید..شما مسئولیت نمایندگیراقبول کرده اید ومردم به شما رای داده اند مطالبات مردم که بیکاری جوانان است را پیگیری نمایید وبه جای تذکر به وزیر کشور برای جابجایی فرماندار..به وزیر کار یاوزیر صنعت یاوزیر اقتصاد تذکر دهید و این هزینه هارا صرف کنید.

آقای جلیلیان شما نماینده تمام مردم اسلام آباد غرب هستید نه نماینده ی آن عده ای که به شما رای داده اندخواهشا رسالت نمایندگی را به جابیاورید وتفرقه ودشمنی را با رای ونظر مردم که نه تنها  دولت تدبیر وامید بلکه به نظام جمهوری اسلامی رای داده اند احترام بگزارید.

اندکی صبر سحر نزدیک است


 
                                                                          


نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
                                                                

 «و هر از گاه در گذر زمان در گذر بی صدای ثانیه های دنیای فانی،جرس کاروان از رحیل مسافری خبر می دهد که در سکونی، آغازی بی پایان را می سراید» 

جناب آقای امیر سعید جلیلیان
درگذشت پدر گرامیتان را به شما و خانواده محترمتان تسلیت عرض نموده برایشان از درگاه خداوند متعال   مغفرت ، برای شما و سایر بازماندگان صبر جمیل و اجر جزیل خواهانم .
نوع مطلب :
برچسب ها : امیرسعید جلیلیان، تسلیت،
لینک های مرتبط :
پنجشنبه 9 بهمن 1393 :: نویسنده :

به نام خالق زیبایی ها

دوستان عزیز

وبلاگ اعتدال کرمانشاه  جهت  اطلاع رسانی در زمینه ی اخبارسیاسی ،اجتماعی، فرهنگی و... شروع به فعالیت می کند.

به همین منظور نیازمند همراهی و همکاری شما همشهریان عزیز هستیم تا بتوانیم به نحو احسن و با قدرت در این راه گام برداریم. بی صبرانه

منتظر حضور پر رنگ شما در این وبلاگ هستیم.

آدرس وبلاگ: http://etedaalkermanshah.mihanblog.com/

                                                                                          

                                                                                                              مدیریت وبلاگ اعتدال کرمانشاه    

نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
ارسال به دوستان

اعتدال کرمانشاه به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، ظهر امروز چهارشنبه، حزب‌الله لبنان در عملیاتی منحصر به فرد و در کمینی حساب‌شده و دقیق، یک کاروان ارتش رژیم صهیونیستی را منطقه «مزارع اشغالی شبعا» در شمال فلسطین اشغالی هدف قرار داد.

شبکه خبری المنار گزارش کرد که در این حمله حداقل 9 خودرو نظامی و زرهی ارتش رژیم صهیونیستی با سلاح‌های موشکی هدف قرار گرفت و چندین نفر کشته و زخمی شدند.

        


               


حداقل 15 تا 17 کشته

شبکه خبری المیادین با پوشش این خبر اعلام کرد که حداقل 15 نظامی صهیونیست کشته شده‌اند و 9 نفر مجروح شده‌اند که حال 5 نفر از آنان وخیم گزارش شده است. برخی منابع غیررسمی از کشته شدن 17 نفر خبر دادند. شبکه العربیه اعلام کرد که یکی از کشته‌های اسرائیلی افسری با درجه سرگرد است. اما رسانه‌های اسرائیل از اعلام اخبار تلفات منع شدند به طوری که ارتش اسرائیل به کشته و مجروح شدن چند نظامی بسنده کرد.

المیادین افزود: منابع خبری اسرائیلی اتفاق مذکور را اتفاقی دشوار و خطرناک توصیف کردند و گفتند که رئیس ستاد مشترک ارتش اسرائیل بلافاصله به بررسی مسئله پرداخت و ساعتی بعد در شهرک الصفد در شمال فلسطین اشغالی حاضر شد.

طبق این گزارش، رسانه‌های اسرائیلی عملیات حزب‌الله را بزرگ‌ترین و خطرناک‌ترین عملیاتی دانستند که اسرائیل از زمان جنگ دوم لبنان با آن روبه‌رو شده است. یک منبع امنیتی لبنانی نیز به المیادین گفت که اسرائیل در پی این حادثه بیش از 15 خمپاره به اطراف منطقه کفرشوبا شلیک کرد و پس از این اقدام، حزب‌الله نیز این اقدام را بی‌پاسخ نگذاشت.ادامه مطلب


نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :

بازتاب موفقیت آموزش و پرورش اسلام آباد در سایت اداره کل

                                                    انعکاس موفقیت آموزش و پرورش اسلام آباد در سایت اداره کل

  پورتال اطلاع رسانی اداره کل آموزش و پرورش استان کرمانشاه با اشاره به درخشش دانش آموزان شهرستان اسلام آباد غرب در آزمون پیشرفت تحصیلی از موفقیت آموزش و پرورش اسلام آباد خبر داد. برای مشاهده این خبر می توانید این سایت مراجعه نمائید.

گزارش تفصیلی این خبر را به نقل از پورتال اطلاع رسانی آموزش و پرورش اسلام آباد غرب در ادامه مشاهده می کنید.

درپایه هشتم درخشش بی نظیر زهرا مرادی دانش آموز دوره اول دبیرستان فرزانگان در مرحله استان و کشور« رتبه یک » ،مرادی که عنوان نفر برتر تجوید قرآن در مرحله کشوری را در کارنامه خود دارد، شاگرد اول آزمون پیشرفت تحصیلی در کشور و استان شد.

کیومرث پرندین معاون آموزش متوسطه آموزش وپرورش اسلام آباد غرب با اعلام این خبر افزود :درپایه هفتم سینا چراغی و محمد مهدی رضایی دانش آموزان دوره اول دبیرستان شهید آوینی به ترتیب موفق به کسب های اول ودوم استان و سوم و چهارم کشوری شدند.
ادامه مطلب


نوع مطلب :
برچسب ها : کیومرث پرندین،
لینک های مرتبط :
                                     


آقای ظریف نباید با وزیر امور خارجه آمریکای جنایتکار قدم می زد  
رئیس مجمع نمایندگان استان کرمانشاه گفت: آقای ظریف بعد از توهین به پیامبر نباید در خارج از جلسه با وزیر خارجه آمریکای جنایتکار در خیابان قدم می زد، چون ما می دانیم دست آمریکا به خون ملت ما آغشته است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد، علی جلیلیان در گفتگو با  اسلام آباد خبر،  با اشاره به حرکت نابجای قدم زدن وزیر امور خارجه کشورمان با وزیر خارجه آمریکا اظهار داشت: آقای ظریف بعد از توهین به پیامبر نباید در خارج از جلسه با وزیر خارجه آمریکای جنایتکار در خیابان قدم می زد، چون ما می دانیم دست آمریکا به خون ملت ما آغشته است.

  عضو کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس شورای اسلامی گفت: هنوز در مذاکرات به آن روابط حسنه با طرف مقابل نرسیده ایم که بخواهیم با ایشان بگو و بخند و قدم زدن دوستانه داشته باشیم.

جلیلیان تصریح کرد: هرچند که مقام معظم رهبری توصیه نرمش قهرمانانه را به دولتمردان داشته اند اما بی توجهی وزیر امور خارجه کشورمان به سوابق آمریکا و جنایات غربیها در حق ملت ایران مورد قبول نیست.نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
چهارشنبه 8 بهمن 1393 :: نویسنده :


                                                          

 

محمدآزاد جلالی زاده در یادداشتی که در اختیار انصاف نیوز قرار داده، نوشت: صبح جمعه ی روز دوم خرداد ۷۶، صبح عجیب و غریبی برای اهالی کردستان بود، عجیب و غریب از آن جهت که در روز انتخابات مهمی همچون انتخابات ریاست‌جمهوری، «محمدرضا رحیمی» استاندار کردستان طی پیامی تلفنی از مدیرکل صدا و سیمای کردستان خواست که ساعاتی برنامه به او اختصاص دهد – که پذیرشش از طرف صدا و سیما امری کاملاً غیرقانونی بود – سپس راننده ی ویژه و چند تن از مشاورانش را فرا خواند و به سوی مرکز صدا و سیما در خیابان جام جم شتافت و پس از مقدمات اولیه وارد یکی از سالن‌های اصلی پخش شد و صدا و سیما برای هماهنگی کامل با استاندار به ظاهر مقتدر، یکی از منفعل‌ترین مجریانش را در برابر او نشاند تا به اصطلاح از وی سوالاتی راجع بع انتخابت و اوضاع منطقه بپرسد، که بعدها معلوم شد حتی خود سوالات کاملاً هدفمند را همین تیم در اختیار صدا و سیما قرار داده تا آنها را از وی بپرسند …!

غیرمنتظره ترین زمان مصاحبه ی نمایشی آنگاه بود که در روز انتخابات، رحیمی – به عنوان استاندار دولت هاشمی – صراحتا به خاتمی و تیم همراه او در کردستان تاخت و ناطق نوری را رییس‌جمهور دانست و در جمله ی مشهورش عنوان کرد: اگر کوه آبیدر – کوه معروف واقع در سنندج – تکان بخورد، او در کردستان و مدیریت کردستان تکان نخواهد خورد …

پس از این مصاحبه ی نامعمول که مستقیما بر روی آنتن صدا و سیمای کردستان رفت، رحیمی به محل کار اصلی خود بازگشت که در ظاهر نقش استانداری و در باطن تمام توان خود را به کار بستن برای شکست اصلاح‌طلبان حداقل در کردستان بود 

اما گذشت زمان، داستان ما را به غروب و اوایل شب جمعه ی دوم خرداد رساند و آرام ارام گزارشات صندوق‌های رای‌گیری، ضربات نرم خود را بر رحیمی و تیمش وارد کردند و این حملات نرم نهایتا بسان سیلابی همه ی رویاهای رحیمی و رحیمی طلبان را در کردستان بر باد داد و خاتمی چنان رای بی‌نظیری را در کردستان از آن خود کرد که تا امروز هم نقل مجلس و محافل است… کسی که کوه آبیدر تکانش نمی‌داد، صندوق‌های رای چنانش تکان داد که با پروازی مخصوص به تهران رفت و تا مدت‌ها برای دیدار دوباره آبیدر برنگشت…
ادامه مطلب


نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :


آمار وبلاگ